آپلود ویدیو در تلگرام با قابلیت دانلود و پخش آنلاین

آیا مایلید ویدیوهایی که در کانال تلگرامتان منتشر میکنید ، بدون نیاز به دانلود ، توسط بینندگانتان قابل مشاهده به صورت آنلاین و بی وقفه باشد ؟

همانطور که میدانید، در تلگرام برای اینکه بتوان ویدیویی را دید، باید ابتدا آن را دانلود کرد و سپس شروع به نمایش آن میکند. اما با استفاده از سرویس جذاب نمایش میتوانید این محدودیت را بردارید. برای این کار کافی است ویدیوهایتان را در سایت نمایش آپلود کنید و سپس لینک آن ویدیو را در کانال تلگرامتان پست کنید . با این کار بلافاصله عکس ویدیو با کیفیت بالا در کانالتان نمایش داده میشود و بازدید کنندگان کانالتان میتوانند بلافاصله روی ویدیو کلیک کنند و بدون خروج از تلگرام ، آن ویدیو را ببینند و حتی آن را جلو و عقب کنند.

اما این تمام مزایای آپلود ویدیو در نمایش نیست…
با آپلود ویدیو در نمایش ، کاربرانتان میتوانند آن ویدیو را به گوشه ی صفحه ی موبایلشان منتقل کنند و در حین مشاهده ی ویدیو، به مرور باقی مطالب کانالتان بپردازند یا ویدیوی شما را ببینند در حالی که به کارهای دیگرشان میرسند. بنابر این نرخ نمایش ویدیوهای شما بالا میرود.

با آپلود ویدیو در نمایش ، ویدیو با کیفیت ها و حجم های مختلف برای بازدید کنندگان شما قابل مشاهده است. بنابر این کاربران شما میتوانند بسته به سرعت اینترنتشان ، کیفیت مناسبی را ببینند.

همچنین با توجه به محدودیت های سرعت دانلود از تلگرام هم از طرف تلگرام هم به خاطر محدودیت های داخلی ، ویدیوهایی که از این طریق در کانال تلگرام شما ارسال میشوند ، با سرعت بسیار بالایی قابل دریافت هستند .

و بهترین مزیت اینکه کاربران شما محدود به تلگرام برای مشاهده ی ویدیو های شما نیستند و ویدیوهای شما در کانال اختصاصی شما در سایت نمایش منتشر میشوند و میتوانید آن را در همه شبکه های اجتماعی مورد نظر خود یا وبسایت خود به اشتراک بگذارید.

آپلود ویدیو و اشتراک گذاری

اگر قابلیت دیگری مد نظر شماست ، آن را برای ما بنویسید…

 

نظر بدهید:

Your email address will not be published.